Zoufalá Lucie Bílá musí zpátky do neposlušných tenisek! Novinky nikoho nebaví!

V českém showbyznysu už je ostřílenou stálicí. LUCIE BÍLÁ (50), jakožto profesionální mediální hvězda, na sobě nedá nic znát. Před lidmi se vždycky usmívá jako sluníčko a děkuje všem, že ji milují a fandí. 

Realita je ale mnohem smutnější. Ačkoli se zpěvačka snaží, co může, její popularita už dávno není, co bývala. V muzikálech má sice aplaus, ale její vlastní písničky, se kterými koncertuje, už moc nezaujmou. Ty výrazné hity, jako je Láska je láska, Amor magor nebo krásná Ave Maria, už to nejsou.

Lucie se už proto doslova staví na hlavu, aby si udržela fanoušky. Snaží se svůj styl modernizovat, napodobovat mainstreemový hudební proud, být světová… Ale ve výsledku je to spíš horší než lepší. Vznikají jen zvláštní podprůměrné odrhovačky, které s kouzlem Lucie Bílé nemají nic společného.

Není divu, že pěnice vsadila na poslední záchranu – svůj kultovní hit z holčičích let, Neposlušné tenisky. Uvádí písničku, která má být jejím pokračováním. „Zpívá se v ní, že moje tenisky ještě nejsou tolik ochozené. Chci tím říct lidem, že ještě zdaleka nekončím,“ nechala se slyšet Bílá. Tak uvidíme, jestli jí pomůže zpátky na vrchol!

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama