Maurerová se musí před nakupováním pořádně najíst! „Hladová bych skoupila úplně všechno!“

Každý z nás má nějakou tu fintu nebo rituál, podle něhož nakupuje. Jednu, zcela netradiční má i herečka a moderátorka MÍŠA MAUREROVÁ (36). Ta, jak se svěřila, nakupuje podle stavu žaludku.

Myslí to fakt vážně? „Možná se to bude zdát divné, ale je to tak. Když někdy vyrazím do nákupního centra, tak nejdříve jdu do patra, kde jsou restaurace a občerstvení. Tam se úplně ze všeho nejdříve najím, protože hladová bych určitě skoupila úplně všechno. Pak podle nálady a podle toho, jak dobře si pochutnám si už jen vybírám kam zamířím, co obhlédnu a co případně nakoupím. Mám ráda jak sportovní oblečení, tak i společenské, takže vždy je co a z čeho vybírat,“ s úsměvem vysvětlila Míša, kterou jsme spolu dalšími známými „přítelkyněmi“ módy načapali při slavnostním znovuotevření butiku Attrattivo.

Modelka a moderátorka Monika Leová naopak zase žádné finty nepoužívá. V obchodě si vyzkoušela pár bot, ale nakonec koupi zavrhla, protože jich prý má doma stále ještě docela slušnou zásobu. „Víte, já ujíždím hlavně na kloboucích. Těch mám snad patnáct pro všechna roční období a veškeré příležitosti. Klobouky jsou prostě moje slabost,“ uvedla Leová a jeden jarní kousek z nabídky butiku hned otestovala. A slušel.

Další dámy rovněž nelenily a prohrabovaly se parádními textiliemi, které Attrattivo nabízí. Eva Decastelo na sebe třeba hodila apartní šatky a alespoň na chvíli se proměnila v modelku a kromě moderování akce se zavlnila i na mole. Nikol Švantnerová s přítelem přišli okouknout jarní módní trendy, ovšem jak řekli jen omrknout, protože zařizují byt a mají tedy jiné věci na programu. Dokonale je ovšem zastoupila manželka mladého Karla Heřmánka, herečka Nikol Kouklová. Ta si nabrala do náruče tolik oděvních svršků a spodků, že je sotva unesla. „Jdu zkoušet a pozvolna, podle toho, jak se mi na těle budou zamlouvat začnu selektovat na dvě hromádky. Ty, které vrátím a zbytek pro uspokojení mých módních choutek,“ prozradila Nikol a zmizela v kabince.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama