Zoufalá Kuchařová a trapný Brzobohatý se berou! Takovou šaškárnu jste ještě nezažili!

Tak tohle je velká show! Ale spíš velký trapas, než aby to někoho bavilo. Po třech letech randění si bývalá Miss World TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ (28) bere ONDŘEJE BRZOBOHARÉHO (33). Nebo vlastně Gregora? Čert ví, jak se ten kluk vlastně jmenuje. Ale to je fuk. 

Strahovský klášter je v obležení ochranky a bodyguardů všeho druhu, pohlaví i věku. Takové manévry snad nebyly ani během návštěvy amerického prezidenta nebo čínských školáků, kterým je třeba samozřejmě vlézt do zadnic. Těžko hádat, proč Kuchařová s Gregorem (tak se nechal Brzobohatý nedávno přejmenovat, lépe řečeno si tak začal říkat, protože se tak prý jmenuje odpradávna), dělají se svatbou takové tajnosti. Jedině, že by některému médiu veselku prodali exkluzivně, pak by se dalo pochopit, že nechtějí, aby unikl jediný snímeček. Ale jinak je to na palici.

Teatrální gesta, šílené výlevy a nesmyslné ataky ochranky. To je přesně to, že si obyčejný lid jen nechápavě ťuká na čelo a myslí si cosi o ne dobrém duševním zdraví páru. Přitom ti dva nejsou žádní blbci, ale inteligentní muž a žena. Škoda, že ještě nepřišli na to, že když vydělávají balík díky mediální slávě, měli by lidem také něco vrátit. Ale co už. Ať si dělají, co chtějí. Za chvíli stejně nebudou nikoho zajímat.

Foto: Herminapress

reklama

reklama