Jágrova holka od tyče to má spočítané: Patří do gangu zlatokopek, které spřádají plány na sbalení boháčů

Když se na tu holku podíváte, tak si řeknete, že je to taková milá blondýnka, trošku tuctovka, která zapadne v davu, ale hodná holka. Jenže za pohledem anděla se má skrývat dost děsivé tajemství. To, že sbalí JAROMÍRA JÁGRA (44), mělo být už předem domluvené!

Koho si ten náš hokejový bůh narazil? Zdá se, že i přes léta praxe a odmítání penězuchtivých holek, stále nemá rozum a na stará kolena se nechá zblbnout nějakou kadeřnicí z Teplic VERONIKOU KOPŘIVOVOU (25), která za svůj život nehnula ani prstem. Pardon vlastně jo, když tančila německým dělníkům u tyče. Jenže plán téhle zlatokopky byl jasný – sbalit milionáře, co nejdřív otěhotnět a mít se do konce života jak v bavlnce.

První položku už si může odškrtnou. Dokonale se jí povedlo Jardu zmanipulovat natolik, že se před celým národem ztrapňuje tím, že jí obhajuje, že přeci holka neměla na jídlo, tak se musela svlékat. Jenže to chudák hokejista netuší, že tahle slečna patří mezi partu holek, které mají jediný cíl – ulovit sportovce a stáhnout o co nejvíc peněz.

Je to organizovaná skupina děvčat, které se scházejí především baru Kozička, kde na naivní sportovce spřádají své plány. Už spousty jejích kamarádek takhle žije v luxusu díky své vypočítavosti a asi i „veselé vagíně“. Těch zářezů na pažbě, které už mají, by se nespočítalo ani prstech ruky, nejdřív prý musí pár boháčů potěšit, než se dostane k tomu vyvolenému.

Jednou z nich má být i hampejznice Kopřivová, kterou v Česku znají nejen hokejisti, ale také fotbalisté, kteří by prý mohly vyprávět storky o veselé Verunce, které se nechce makat. Snad nás nejlepší hokejista prozře dřív, než se striptérka nechá oplodnit, samozřejmě zcela náhodou. Pak už se téhle rádoby modelky nikdy nezbaví.

Foto: archiv
reklama

reklama

Jágrova holka od tyče to má spočítané: Patří do gangu zlatokopek, které spřádají plány na sbalení boháčů

reklama