Že by nový chlap po boku Míši Kuklové?

„Byla to jen přátelská pusa, nic víc za tím nehledejte. Prostě a jednoduše jsem šla před večerním představením jako kmotra pokřtít kalendáře známého fotografa Ivana Krále na příští rok a tohle byla, kromě přivítání, součást odměny za to, jak se mu povedly,“ s úsměvem vysvětlila herečka Míša Kuklová v umělcově ateliéru.

Sama, jak uvedla také fotí, ale jen tak momentky se synem nebo obrázky z dovolené. „No, kdyby mě vzal do učení, docela bych si to dala líbit. Ovšem, bohužel, nejde to. Jsem hodně časově i rodinně vytížená, takže jsme si s Ivanem slíbili, že on se nebude snažit hrát divadlo a já zase nebudu profesionálně fotit. Ale jednu věc ještě prozradím. Jsme tak malilinko kolegové. Když jsem požádána a vyjde mi čas, sice nefotím, ale maluji obrazy. Ne jako profík, ale vždycky jen a jen pro dobročinné účely. Je to taková moje malá pomoc těm, kdo to potřebují,“ dodala Míša Kuklová a odebrala se na prohlídku nových fotoobrazů Ivana Krále.

Dalšími dvěma nebo vlastně třemi kmotry se stal partnerský pěvecko-herecký pár Přemysl Pálek, Charlotte Doubravová, který s sebou přivedl svoji skoro osmiletou dceru Sofinku. Stejně jako rodiče, tak i malá dáma se představila coby milovnice umění a spolu s rodiči a Míšou Kuklovou se aktivně zapojila do křtu.

„My fotíme většinou na mobil, ale zrcadlovku máme doma také. Možná na ní už trošku usedá prach, ale když tady vidíme, co se dá s takovou fotkou udělat, jakou dokáže dobrý obrázek dodat energii oprášíme ji a dáme se do tvorby. A pak uvidíte, co s ní dokážeme i my,“ shodli se pohodáři a skvělí pěvci Přemek
s Charlottou a malá jim k jejich rozhodnutí nadšeně přikyvovala.

Foto: Herminapress

reklama

reklama