Yvetta Blanarovičová: Makáme tu od rána do večera

Areál S-Centra v Benešově prožívá zatěžkávací zkoušku. Už devět dnů se tu jedenašedesát hudebně a fotbalově nadaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin připravuje pod vedením ředitelky a zakladatelky obecně prospěšné společnosti La Sophia, zpěvačky a herečky YVETTY BLANAROVIČOVÉ (52), na finálový galavečer.

Ten proběhne 3. října v pražském hotelu Ambassador. „Máme tady skvělé podmínky, využíváme například hudební a taneční sál, tenisovou halu, kryté i venkovní fotbalové hřiště a řadu dalších možností, které areál nabízí. V žádném případě ale nejde o žádnou rekreaci. Naše akademie, která pomáhá talentům, je tvrdá a neúprosná. Vstává se v sedm hodin a od osmi už jedeme naplno po celý den,“ vysvětlila Yvetta.

Soutěže Talent La Sophia se aktivně účastní řada známých osobností, které účastníkům akademie radí a pomáhají v rozvíjení jejich talentu. Při naší návštěvě, kdy přeci jen vybyla chvíle volna, přijeli na besedu
s dětmi tři ambasadoři, za fotbal bývalí reprezentanti Marek Jakulovski a Tomáš Ujfaluši a za muzikantkou sféru Michal David.

„Tihle pánové tu ovšem nejsou pouze na to, aby odpovídali na otázky. Všichni jsou už poněkolikáté aktivními účastníky akademie, jezdí za dětmi, sportují s nimi, prostě teoreticky i prakticky se o účastníky zdejšího pobytu starají. Jak dobře jim naslouchali a co si od nich vzali se uvidí na pražském galavečeru, kdy budou vyhlášeny výsledky naší soutěže Talent La Sophia,“ dodala Yvetta Blanarovičová.

Foto: Herminapress

 

 

 

reklama

reklama