Myslivcová si užila růžovou dovolenou: „Konečně klid od nákupů!“

Ta holka prostě nemá jednoduchý život! DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) si nutně potřebovala odpočinout od neustálého nakupování a utrácení. Pochopitelné, že? Takže není divu, že potřebovala dovolenou. Sedm dní se spolu s maminkou plavila mezi italskými Benátkami a Řeckem.

Je to prostě dřina! Nejlepší česká blogerka má za sebou rušné období. Reklamní kampaně na Ondrášovku, Perfect Clinic a další na ni zanechaly velkou únavu. Alespoň si to tedy myslela. Budiž. Pravdou je, že práce modelky není z nejlehčích, i když to tak může na první pohled vypadat.

Zatímco obyčejný smrtelník vyrazí třeba k Máchovu jezeru, česká Barbie zatoužila po větším luxusu. „Opalovačka na Mácháči mě nebere. Já raději dál na jih,“ umívala se potutelně blondýnka. Není divu, že se culí od ucha k uchu. Vždyť videoklip k hitu Michala Davida Bez Tebe, který nedávno nazpívala, už vidělo více než půl milionů fanoušků.

Odměnu si tedy zasloužila, navíc si to teď může dovolit. Peníze, které vydělá, ani za ty růžové hadříky nemůže stihnout utratit. Na parádní plavbu si přitom vybrala renomovanou společnost Royal Caribbean International. Také loď Vision of the Seas patří k tomu nejlepšímu, co brázdí světová moře.

Takže Domča rozhodně netroškařila. Plna elánu a energie se teď bude moci vrhnout zpět do práce. Takže pozor! Hrozí totiž, že na nás brzy zaútočí nový songem, tentokrát o luxusu. Text si prý napsala sama, hudbu pak opět Michal David. No, uvidíme…

Foto: archiv D. Myslivcové
reklama

reklama