Dostane Monika Koblížková Leoše před oltář? Má k tomu skvěle nakročeno!

Sice je moderátor LEOŠ MAREŠ (40) stále ženatý, tak už to vypadá, že by se druhé svatbě nebránil. Do své lásky MONIKY KOBLÍŽKOVÉ (34) je natolik zblázněný, že by byl  snad schopný se rozvést i s manželkou Monikou a pojmout sexy brunetku za ženu. Jak to jen ta módní redaktorka dělá?

Je to rok, co spolu ty dvě zamilované hrdličky randí, ale je vidět, že má na Leoše jeho nová láska značný vliv. Nejenže přestal tolik ponocovat a flámovat, dokonce ho donutila k tomu, aby začal i sportovat. Moderátor, který jako jediný sport bral to, když zvedl skleničku z baru, začal dokonce běhat a dbát na zdravou stravu. To se ještě žádné ženské v jeho životě nepovedlo.

Vedle Moniky jen září, zase se vyšplhal po pracovní stránce na vrchol, je důslednější, maká opět na sobě a nechová se jako primadona. Člověk ani nemůže uvěřit, že to je ten samý člověk, co dokázal prohýřit statisíce za jedinou noc, který si užíval sexuálních hrátek s podivnýma slečnama, ten, co si myslel, že mu patří svět.
To je jen malý výčet toho, v čem mu nová láska otevřela oči. Teď už  je jen otázkou času, kdy to sám docení a uvědomí si, že takovou ženu by chtěl po svém boku pořád. A poklekne s pořádným briliantem… Ale to už se nechme překvapit, jak tahle pohádka celá dopadne.
Foto: archiv
reklama

reklama

Dostane Monika Koblížková Leoše před oltář? Má k tomu skvěle nakročeno!

reklama