Barbie Myslivcová má prachatého milence? Růžové dárečky za desetitisíce!

Před několika málo dny hvězdička a „česká Barbie“ DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21)  začala bodovat v anketě o největší českou zlatokopku a drží se o prsa za kometou slavných postelí EVOU PERKAUSOVOU (21). Štěstí na sebe nenechalo dlouho čekat a blonďaté princezně se dostalo mnohatisícového dárečku ve formě růžového oblečení a botiček. Jak k němu přišla? 

Dominika v pátek přičuchla k novému projektu Auto za stovku, který nabízí pronájem auta za 100 Kč bez daně na den. Protože je ale princeznička a není pro ni problém se prosadit, vydupala si na vedení firmy to, že auto bude růžové, aby jí šlo k pleti, stejně jako ostatní věcičiky z jejího šatníku. A protože vyjádřila přání, že by auto ráda měla už ve středu, musel sebou celý výrobní tým pěkně hodit.

Aby toho nebylo málo, technici firmy Exlusiv cars nového dealera značky Hyundai řešili nečekaný problém. V Žebráku totiž nešel celé dopoledne proud a autičko bylo zrovna na heveru a nešlo sundat. Vyřešili to po svém, pozvali Dominiku na simulátor F1 a poslali ji na kosmetickou kůru na Petra Clinic, aby se při čekání nenudila.

Protože je láska k růžové pro Dominiku něco jako životní poslání (http://youtu.be/jqRvWv5935w), přidalo vedení společnosti k autu ještě dárek v podobě několika desítek kusů růžového oblečení a luxusních doplňků. Dominika teď v šatníku nebude mít o kabelky, botičky, prádlo a oblečení své oblíbené barvy opravdu nouzi. Ta holka si umí žít, že?

„Slíbili mi, že mi auto zařídí. Myslela jsem, že si jen dělají legraci, že to do středy nemají šanci zvládnout. Ale za pár minut mi volali, že si vůz budu moct opravdu ve středu vyzvednout a bude podle mých představ. Hned jsem to musela všem říct.“ plesá Dominika (https://www.instagram.com/dominikamyslivcova). „Ty dárečky, které jsem dostala k autu, mi opravdu vyrazily dech a překvapily mě ještě daleko víc, než to, že za tři dny dokáže firma dodat růžové auto na míru,“ říká.

Klienty projektu se můžete stát i vy a jezdit v autě za 100 Kč bez DPH za den. I když první vozy už jsou rozebrány a jezdí po Praze, jedná se o rozšíření projektu. „Na všech jedenapadesát aut už máme smlouvy. Nyní řešíme, jestli projekt rozšíříme. Vypadá to, že ano, protože poptávka je opravdu enormní,“ usmívá se Jan Charouz, který má řízení projektu na starosti. Více se dozvíte na autozastovku.cz.

Foto: Filip Matušinský

reklama

reklama