Víme první! Válka modelek je tu! Krainová prý napadla Verešovou a je z toho masakr!

Český showbyznys zažíval až podezřele velký klid. Ale jak už to tak bývá, byl to jen klid před bouří. Máme tu totiž zřejmě nefalšovanou válku modelek! A to ne jen tak ledajakých. Nejde o žádné finalistky Miss nebo rádoby manekýny z leknutí. Do vlasů si prý vjely SIMONA KRAINOVÁ (43) a ANDREA VEREŠOVÁ (35). 

Není to tak dlouho, co se spolu na jedné akci normálně bavily. I když, normálně je možná příliš silné slovo. Ostřílený pozorovatel si totiž musel všimnout pohledů, které na sebe tyhle dvě házely. A když došlo k osobní konverzaci, úsměvy byly spíš křečovité, než aby šly opravdu od srdce. Chtěli jsme vědět, o co jde. A pro důvod jsme nemuseli chodit příliš daleko. Teď to navíc prasklo a v kuolárech českého showbyznysu se o tom mluví na každém rohu.

Krainová prý měla napadnout Verešovou s tím, že ji slovenská modelka kopíruje a nedokáže si nic vymyslet sama. „Má pocit, že Andrea kopíruje její pózy, styl oblékání i fotky. Přijde mi to ale jako paranoia. Když se na ty dvě podíváte, těžko najdete něco společného,“ kroutí hlavou náš zdroj blízký oběma modelkám. Faktem je, že chlap tohle zřejmě nikdy nepochopí. Ženské myšlení je v tomto ohledu někde úplně jinde.

Na druhou stranu i nám to přijde spíš jako snaha na sebe upozornit. Chápeme, že Simoně už není dvacet a každý kšeft, který domů přinese, se počítá. Taková hrůza, kdyby jí měla Verešová něco vyfouknout. Možná odtud vítr vane. Takže nevíme, jak vy, ale my zůstáváme úplně v klidu. Jen ať se holky pokoušou, bude legrace…

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama