Kvůli nim existují vtipy o blondýnách! Myslivcová zničila druhé auto, s Perkausovou si může podat ruku!

Jestli jste si někdy říkali, proč a kvůli jakým dívkám či ženám existují vtipy o blondýnách, tak tady máte odpověď. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) je totiž přesně tím exemplářem. Má totiž zvláštní dar totálně zazdít věci, které se ostatním smrtelníkům zdají naprosto normální. Nedávno ťukla růžové Auto za stovku, které si půjčila. Teď se jí podařil další skvělý kousek!

Růžová bloncka patří do stáje byznysmana Antonína Charouze. Stejně jako před časem Eva Perkausová. Podobnost čistě náhodná? Ale kdeže! Tyhle jsou jakoby si z oka vypadly! Nejenže jsou obě prsaté blondýny, ale navíc vyvádějí neskutečné věci. Moderátorka Top Staru se „proslavila“ svým příšerným projevem před kamerou a lhaním, do kterého se postupně zamotávala, až sama nevěděla, o čem vlastně mluví. Do toho má sice Myslivcová ještě daleko a snad ji to dokonce mine. V jiné věci si však mohou podat ruku a jsou jako sestry. Přezdívka „likvidátorka“ je pro obě příznačná.

Místo růžového Auta za stovku dostala Myslivcová náhradní vůz, dokud se původní stroj neopraví. Vyrazila tedy domů do Ostravy, jenže jí jaksi nedošlo, jaké palivo se tankuje do káry, kterou zrovna řídí. Ano, hádáte správně. Naftový motor opravdu benzin nezpracuje. Takže česká Barbie nejspíš zničila motor, škoda se klidně může vyšplhat až na 100 tisíc korun. To samé se před časem povedlo Perkausové! Neuvěřitelné! Jestli někdo podezíral Charouze, že s tímto stvořením spí nebo má bližší intimní poměr, tak se teď musí červenat až na zadečku. Bývalý automobilový závodník by měl pořádnou ostudu.

Ještě, že u ostatních oveček v jeho agentuře něco podobného nehrozí. Charlotte Štiková má za prvé pro svoji laxnost před vypovězením smlouvy a za druhé stejně nemá řidičák. Zpěvačka Karolína Tothová sice řídit může, ale zase nemá auto. A hlavně je to bruneta! Pokud však můžeme podnikateli radit, ať to takhle zůstane! Kdo ví, co všechno by se ještě mohlo stát!

Foto: sociální sítě, archiv, Blesk.cz

reklama

reklama