Krásná Peštová má srdce na pravém místě! Komu se rozhodla pomáhat?

Topmodelku DANIELU PEŠTOVOU (45) k pomoci druhým nemusí nikdo dlouho přemlouvat, prostě na charitu slyší. V současné době třeba podporuje kampaň, jejímž cílem je zlepšit informovanost veřejnosti o amyotrofické laterární skleróze a získat potřebné finance na pomůcky a specializovanou péči pro pacienty.

„Ani chvíli jsem neváhala, zda do toho jít. Pokud moje aktivní účast v této kampani třeba jen trochu pomůže, budu spokojená. Vím, že tahle nemoc může nemocnému i jeho nejbližším obrátit život zcela naruby. Bohužel, amyotrofická laterární skleróza je absolutně nevyléčitelná a ten, koho postihne se blíží ke konečné. Proto je dobře, že vznikla tahle iniciativa a já se do ní ráda zapojila,“ řekla Daniela Peštová v paláci Langhans, kde organizátoři projektu seznámili s kampaní.

To té se zapojily i další známé osobnosti, třeba moderátorka Daniela Písařovicová, misska a moderátorka Linda Bartošová, herečky Jana Plodková, Patricie Stolařová, Daniela Kolářová či jejch kolegové Stanislav Majer, David Prachař a řada dalších.

„Já věřím, že se podaří vybrat co nejvíc peněz a že se o téhle strašné nemoci začne mluvit, že lidé přestanou být nevšímaví vůči svému okolí a začnou pomáhat. A díky tomu budou moci pacienti s touhle chorobou důstojně dožít,“ řekla na závěr včerejší akce za všechny podporovatele kampaně Daniela Písařovicová.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama