Proč se Ondřej Brzobohatý chce nechat přejmenovat? Víme to! Veliké překvapení!

Když poprvé zazněla tahle zpráva, všichni jen udiveně zalapali po dechu. Herec ONDŘEJ BRZOBOHATÝ (33) už se nechce jmenovat po svém slavném otci, nechá si jméno své matky, herečky HANY GREGOROVÉ (63). Proč? Co ho k tomu vede?

„Důvod si nechám pro sebe,“ dělá tajemného. Vysvětlení je ale hlubší, než byste čekali. Podle našich informací v tom má prsty jeho přítelkyně TATIANA KUCHAŘOVÁ (28)! Ačkoli to poslední dobou mezi nimi vypadá poněkud nejistě, zřejmě je jejich vztah pevnější, než se zdá. Modelka toltiž myslí na vdavky!

A právě to je důvod náhlé změny Ondřejova příjmení. Alespoň podle zdroje z okolí modelky. „Tatiana se nemohla smířit s tím, že by se po svatbě měla jmenovat Tatiana Brzobohatá. Zdá se jí to příliš dlouhé a krkolomné. Zatímco Gregorová se jí líbí,“ tvrdí náš informátor. Že by Ondřej kvůli rozmarnému přání své drahé udělal takový veletoč? Zřejmě ano.

Není tajemstvím, že Ondřej se snaží udělat, co Tatianě na očích vidí. „Cítí, že by o ni mohl přijít, Tatiana je hodně akční a nezávislá, jistě by nesla rozchod lépe, než on,“ říká člověk z blízkosti páru. Ten ale nejspíš těď nehrozí, když uvažují o svatbě. Že by se tedy potvrdily spekulace o jejich tajných zásnubách v USA?

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

Proč se Ondřej Brzobohatý chce nechat přejmenovat? Víme to! Veliké překvapení!

reklama