Ve VyVolených ji to nevyšlo, tak zkusila štěstí v Dubaji. Tohle tělo Evy Feureislové si můžete snadno koupit

Vždycky chtěla být slavná, ale moc se jí to nedařilo. Ani reality show VyVolení EVĚ FEUEREISLOVÉ nepomohla dostat se mezi hvězdy, tak to zkusila jinou cestou. Přeci jen luxus něco stojí a věřitelé se taky neptají. A když toho v hlavě tolik nemáš, tak musíš improvizovat. Stejně jako tahle slavomanka.

Nikdy to nebyla žádná krasavice, ze které byste si sedli na zadek. Nejdřív se chtěla proslavit po boku DOMENICA MARTUCCIHO, pak účinkování v SuperStar, až nakonec skončila ve VyVolených. Jenže šlo jen o marné snahy dostat se mezi celebrity. A chudák holka se musí přeci nějak živit.

A v dnešní době je tak snadné prodat své vyumělkované tělo, a v Dubaji, kde jsou šejkové, tam jsou i zlaťáky. Na to přesně Eva slyší. Objevila se jedněch luxusních stránkách eskortu a nabízí opravdu zajímavé službičky.
Můžete si za 13 tisíc korun na hodinu tuto hodně zvláštní bytost objednat a klidně vám udělá orálek bez kondomu nebo vám udělá privátní striptýzek. A cože si to vlastně můžete koupit? Podívejte se na vyumělkovanou Evu, o kterou by v Čechách nikdo neopřel ani kolo.
Foto: archiv
reklama

reklama

Ve VyVolených ji to nevyšlo, tak zkusila štěstí v Dubaji. Tohle tělo Evy Feureislové si můžete snadno koupit

reklama