Bára Mottlová slavila narozeniny a přiznala: Chci velkou rodinu!

Oficiálně si užívala třicetiny s přítelem Brianem skoro před měsícem na Mauritiu. Herečka BARBORA MOTTLOVÁ dostala nejen tablet, parfém a několik dortů, ale samozřejmě i pobyt na zmíněném atraktivním místě. A jelikož kulatiny se mají slavit důstojně a hlavně dlouho, užívala si je podruhé s přáteli, kamarády a milencem na lodi pod Palackým mostem.

Stálo to fakt za to! „Třicítka je jenom číslo, vůbec neřeším věk. Jsem zamilovaná, o zásnubách, svatbě nebo potomcích se s přítelem bavíme, ovšem není to otázka dnů. Jistě, chtěla bych vztah natrvalo, chtěla bych i velkou rodinu, momentálně to ale neřešíme. A co je velká rodina? Určitě ne jedináček, přála bych si dvě nebo tři děti. Zatím jsem nevychovala žádné, takže uvidím, nebo uvidíme, co přinese blízká nebo vzdálenější budoucnost,“ řekla Bára a její anglický přítel souhlasně přikyvoval.

„Rodina musí, nebo by měla žít pospolu. To je u nás otázka času, kdy se Brian přestěhuje z Bruselu do Prahy. Vypadá to, že by to mohlo klapnout v dohledné době, takže až budeme vědět víc, vyřešíme určitě i naše potomky. Teď si ale užívám oslavu a budoucnost necháme na pozdější čas,“ s úsměvem dodala Bára a odběhla převzít nejen tradiční a dodatečný narozeninový dost, ale i množství dárků od gratulantů.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama