Ve stylových outfitech seděly u ohně a opékaly buřty! Leová chtěla dokonce hrát na kytaru

Pivovarská restaurace na Chodově přilákala na zahradní party řadu českých celebrit. Kromě klasického grilování a kulinářských specialit je ale nejvíce zaujalo ohniště s možností opékání buřtů.

Ve stylovém outfitu tak u ohně seděla například operní pěvkyně Andrea Kalivodová, moderátorka Kateřina Kristelová, modelka a moderátorka Monika Leová, bývalá miss a půvabná lékárnice Jana Doleželová, operní diva Pavlína Senič, zpěvák a skladatel Zdeněk Hrubý nebo moderátorka a bloggerka Nikol Moravcová. „Do svých patnácti let jsem jezdila na tábory, tak mi to sezení u ohně v Top hotelu hodně připomnělo. Strašně mě ale mrzelo, že jsem si nevzala kytaru, na kterou jsem začala v lednu hrát. Mohla jsem u toho opékání buřtů zahrát pár písniček. Příště to určitě napravím. Jinak je fakt super taková možnost sedět u ohně poblíž sídliště a buřty tu mají také vynikající,“ řekla Monika Leová, která se na zahradní party do Pivovarské restaurace vypravila se svým snoubencem Martinem, ke kterému se na konci června stěhuje. „Je to tak, po letech odcházím z koleje a stěhuji se k příteli do bytu. V budoucnu bychom si chtěli vzít hypotéku a pořídit si vlastní dům nebo byt. Možná to ale nebude v Praze, nemovitosti tu jsou až moc drahé,“ dodala Česká Miss Earth 2013 a exotická kráska Monika.

Do restaurace zavítala v bílém outfitu také Nikol Moravcová nebo operní pěvkyně a sopranistka Pavlína Senič, která sice buřty opékala, ale nakonec nejedla. Je totiž vegetariánka. „Buřta jsem sice nejedla, ale ochutnala jsem skvělou zdejší indickou kuchyni, která nabízí i řadu vegetariánských jídel. Moc jsem si pochutnala,“ přiznala Pavlína. Kuchařské umění zdejších kuchařů, kteří mají na svém kontě už několik desítek medailí a vaří dokonce pro Hrad, ochutnala i moderátorka Kateřina Kristelová, která s sebou přivedla i sestru Adélu. „Sestra je tanečnicí Terezy Kerndlové a navíc je měsíc po porodu. Vypadá ale fantasticky. Chtěla jsem ji vytáhnout na tak příjemnou akci. Líbilo se nám, že jsme si mohly něco opéct na ohni. Zavzpomínaly jsme si na dětství u babičky a užily si hlavně krásné zahrady Top hotelu. V létě si to snad zopakujeme někde na chatě s našimi dětmi, Cladií a Timmym,“ uvedla Katka.

Skvěle vypadala i operní pěvkyně a sólistka Národního divadla Andrea Kalivodová, která navštívila Pivovarskou restauraci se svým manželem Radkem. Dlouhé šaty doplnila hnědou koženou bundičkou a při opékání buřtů zavzpomínala i na Moravu, kde strávila dětství.

Foto: TOP HOTEL Praha

 

reklama

reklama

Ve stylových outfitech seděly u ohně a opékaly buřty! Leová chtěla dokonce hrát na kytaru

reklama