Nebezpečná žena! „Hotelolezkyně“ Lounová si dělá zbrojní průkaz!

Dost netradičně proběhlo vystoupení Míši Noskové, Daniely Šinkorové a OLGY LOUNOVÉ (35)  v průběhu letní zahradní férie plné jahod a jahodový lahůdek v hotelu Holliday Inn. Zmíněná trojice zazpívala v kostýmech z muzikálu Mamma Mia! dvě pecky, ovšem jejich odění a pěvecký um nebyly tím nejpodstatnějším.

O notnou dávku adrenalinu se postarala především Lounová, která se k pódiu slanila ze čtvrtého patra hotelu. „Pro mě brnkačka. Výšky mě neděsí a troška napětí neškodí. Při mých vystoupeních nejsem nikdy přikovaná na jedno místo, ale vymýšlím si menší či větší zpestření. Jsem taková dobrodružná povaha. Mám to v krvi. Jezdím rallye, koupala jsem se se žraloky a teď si třeba dělám zbrojní průkaz. A co bych si ještě s chutí dopřála? Perspektivně uvažuji, že bych si udělal pilotní zkoušky a možná si vyzkouším i seskok padákem. To ale zatím mám jen v plánech,“ svěřila se „hotelolezkyně“ a s pěveckými kolegyněmi se pustila do dovádění při české verzi písniček skupiny ABBA.

Jak ještě v letu stačila prozradit na prázdniny nikam nevyjíždí, protože bude celé léto zkoušet v divadle Semafor nový muzikál. Částečně pracovní a lehce rekreační červenec a srpen bude mít i Míša Nosková. „Po rozchodu s přítelem Ondřejem jsem si nadělila pobyt na řeckých ostrovech, kde jsem trochu cestovala a hlavně odpočívala a čistila si hlavu. Teď mě čeká také práce, ale ráda bych vyšetřila nějaký den a vyrazila s dcerou k moři. A jelikož se mi v Řecku strašně moc líbilo, nebudu hledat nic jiného a s největší pravděpodobností s Eliškou vyrazím právě tam,“ uvedla Nosková.

Daniela Šinkorová pro změnu vyrazí na Sardinii. „Jezdím tam už deset let, co se znám s manželem. Máme tam řadu přátel a samozřejmě vyrážíme i na výlety. No a dolaďuji tam i italštinu, což je jistě slyšet. Trošku se mi totiž zrychlila mluva. Bez práce také nebudu, Bude Muž roku a ještě předtím soustředění s adepty na tenhle titul a také točím Ohnivé kuře. Takže dovolená v relaxačně pracovním kalupu,“ přiblížila své plány Šinkorová. Po vystoupení zmíněné trojice zpestřila večer hostům jahodové party minikoncertem i Ilona Csáková spolu s Gold Big Bandem Praha.

Foto: Herminapress

reklama

reklama