Trápení modelky Lucie Hadašové: Bojí se, že jako manželka selhala!

Bývalá Česká Miss LUCIE HADAŠOVÁ (29) má na první pohled vše, co by si každá žena přála. Bohatého a milujícího manžela, dvě zdravé dcerky a stále je ještě po ní v modelingu poptávka. Jenže zdání klame a modelku sužuje dost obrovské trápení. Má strach, že svého manžela nedokáže dostatečně uspokojit a bude možná hledat někde jinde.

I když by se zdálo, že má Lucka hokejistu JAROSLAVA BEDNÁŘE (39) pěkně zaháčkovaného, tak sama ví, že si bohémského sportovce jen tak neochočí. Ale kdyby mu porodila konečně chlapečka, tak by si ho k sobě připoutala víc, než si myslí. Samozřejmě, že je Jarda za své tři dcery (nejstarší dceru Natálku má z prvního manželství) vděčný. Ale přeci jen je to ješitný chlap. Po třech holkách by si přál kluka, který by šel v jeho šlépějích a jednou by mu nazul brusle a učil ho milovaný hokej, což což jde s holkama těžko.

Vypadá to, že je jako Karel Gott. Mistr také umí jen holky a kluk se ne a ne narodit. Hadašová se prý kvůli tomu někdy cítí méněcenně. Krásná blondýnka se však nevzdává a uvažuje o dalším dítěti. I když má přirozeně strach z toho, aby to zas nebyla dceruška místo vytouženého syna. Ale je na ní vidět odhodlání za každou cenu milovanému muži splnit sen. Stejně se v mateřství vzhlédla a díky manželovu platu si může dovolit být v pohodě doma a přivádět miminka na svět jak na běžícím pásu. Tak snad Jarda bude úspěšnější, než Zlatý slavík.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama