Dasha: Těhotenství? Žádný problém. Premiéru stihnu!

V polovině července by měla zpěvačka DASHA (34), neboli Dagmar Sobková, přivést na svět svého prvního potomka. Jak tvrdí, ona i její přítel a tedy otec, bubeník Ondřej Sluka, se na mrňouska strašně moc těší. Ovšem…

Ovšem, Dashu čekají i pracovní povinnosti. A to od 16. října, kdy proběhne v Hudebním divadle Karlín premiéra muzikálu Bonnie a Clyde, kde hraje hlavní ženskou roli. „Času na porod i premiéru je ještě docela dost a myslím si, že jsem i dost činorodá, takže nevidím problém skloubit tyhle důležité záležitosti dohromady. Už teď se na obě role fyzicky i psychicky připravuji a dokonce mi zdejší karlínská produkce dovolí, abych šestinedělí si krásně s miminkem prožila a pak nestoupila do rozjetého vlaku. Tedy do zkoušek zmíněného muzikálu. A jsem přesvědčená, že rodičovskou i pracovní roli zvládnu,“ nechala se slyšet Dasha, na tiskové konferenci k chystanému dílu v Theatro music clubu.

Jak přiznala, příběh dvojice dobrodruhů jí velice zaujal. Má ráda příběhy z třicátých let minulého stolení a tenhle o dvojici milenců za hranou zákona obzvlášť.

„Víte, já nechci být taková ta mamina, která bude jen doma. Mě by z toho hrabalo. Musím pořád být aktivní, něco dělat, což neznamená, že pro jednu roli budu zanedbávat tu druhou. Oběma budu žít naplno. Prostě miminko bude cestovní a všude mne bude doprovázet. Samozřejmě i s přítelem, který nechce zůstat stranou a naopak být naší malé ratolesti vždycky nablízku. Nebude to jednoduché, to vím, ovšem nebojím se. Zvládli podobnou situaci jiní, tak nevidím důvod, proč bychom naše partička měla být výjimkou,“s úsměvem dodala Dasha.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama