Tragickou Perkausovou zachraňuje milenec? Nezvládla moderování a Prima přišla o balík!

Televize Prima je zvláštní instituce. Rodinná televize, na které nedávno nenechal nit suchou ani moderátor Jan Kraus kvůli tomu, že prý zaměstnává holky s lechtivou minulostí, má na krku další ostudu. Lépe řečeno jejich rádoby hvězda EVA PERKAUSOVÁ (21). Na vlivných místech má zřejmě hodně dobré ochránce, každý druhý člověk už by musel dávno vyletět jako namydlený blesk.

V českém showbyznysu je rok. Za tak krátkou dobu však stihla nasekat tolik průšvihů, že to většina hvězdiček nestihne ani za celou dekádu. Blondýna se ale zuby nehty drží v roli moderátorky Top Staru, kam ji před pár měsíci údajně dostal exmilenec Antonín Charouz. I když, pardon. Ona vlastně tvrdí, že ho v podstatě nezná. Ale kdo by si už dnes všímal jejích lží, do kterých se zamotala tak dokonale, že zřejmě ani ona sama netuší, co je pravda a co nesmysl. Je tedy evidentní, že na Primě musí mít buď hodně vlivného, nebo hodně statečného zastánce.

Podle informací z televize a některých dalších médií (například server Expres.cz) je tím vyvoleným režisér ADRIAN STOJKOV (45). Frajer má mladé kočičky moc rád. Náš zdroj z Primy dokonce tvrdí, že páreček se už ničím netají. „Ocucávají se, vodí za ručičky. Všem dávají najevo, že jsou spolu, dost to narušuje natáčení.“ Jenomže boreček netuší, do čeho se žene. Režisér je prý extrémně žárlivý, což se má na jejich soužití projevovat. Vysvětlovalo by to i fakt, že se Eva v poslední době obléká jako vyžilá čtyřicátnice. Pak je ale otázkou, proč televize angažovala sexbombu? „Adrian má o Evu strach, bojí se, že o ni přijde. Navíc ona prý nepřerušila vztah s Karlem Kubou ani s Charouzem a pořád si k oběma chodí pro peníze, protože plat na Primě jí nestačí. Musí živit matku, a ta má drahý provoz,“ rozpovídal se náš zdroj z okolí rodiny. Hodně se dozvíte i v diskusích na naší stránce sociální sítě nebo pod některými články zde na webu. Vypadá to, že prim v debatách vede sestra Evy Monika.

Další zdroj uvádí, že Eva, které je to všechno nepříjemné, vše řeší i s maminkou a že se Stojkov už několikrát naštval na novináře, kteří o něm píší. Údajně jim dokonce vyhrožoval, že s nimi zatočí. Adrian prý také zjistil, že některé informace unikají přímo z Primy, a chce si tam jako správný režisér udělat pořádek. Podle něj by nejspíš měli všichni držet pusu a krok a ne se montovat do jeho nevěr a milostných vztahů. Trošku ale zapomíná, že televize není jeho. Martina Gavriely, Eva Decastelo, Tereza Pergnerová a další by o úletech s ním mohly vyprávět.

Pro Perkausovou situace, kdy balancuje na hraně. Když milenec začne žárlit moc a ona ho kopne do zadní části těla, může přijít o Top Star. Což se však možná stane i tak. To, co předvedla v rámci jednoho z posledních dílů, je do nebe volající. Podle našich informací se investovala hromada peněz, vymyslel se výlet do Špindlu, aby byl pořad něčím zvláštní. Jenže Eva byla naprosto příšerná. „Nedostala ze sebe kloudné slovo. Takhle by to odmoderoval i kojenec nebo cvičená opice,“ usmívá se náš zdroj z Primy. Prý tedy zasáhnul její miláček Stojkov a moderování drasticky pokrátil. Sledovanost dílu, za který se utratily statisíce včetně obrovského PR, nakonec byla průměrných 480 tisíc. Což je slaboučké proti milionu Kubelkové nebo Bočanové.

Jak dlouho bude tohle vedení televize trpět? A to už se raději ani nepozastavujeme nad tím, že ubytování štábu bylo v hotelu Olympia. Proč asi? Rodinná televize má pořádnou ostudu. A Perkausová, která nejspíš získá další skalp za rozvracení rodinných vztahů, se zřejmě po nocích musí hodně snažit, aby tohle Stojkov u bossů televize vyžehlil. Ani se tedy nedivíme, že se moderátorka dostala do čela ankety o největší zlatokopku. Pokud si to myslíte i vy, podpořte ji ZDE.

Foto: Herminapress, Playboy

 

 

reklama

reklama

Tragickou Perkausovou zachraňuje milenec? Nezvládla moderování a Prima přišla o balík!

reklama