Zlatokopka Myslivcová dostala balík a vzkazuje: „Ty prachy jsou pravé!“

V českém showbyznyse je pár zajímavých postaviček, o kterých si můžete myslet cokoli a ony vždycky překvapí něčím novým. Tak jako DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21). Vyřešit, čím se tahle kočička opravdu živí je asi stejný rébus, jako pro Rychlé šípy vyndat ježka z klece. Ale tak, jako se snažili hoši ve Stínadlech, mákli jsme i my v redakci. 

Je pouhá náhoda, že je Dominika průběžně druhá v naší anketě o největší zlatokopku? Buď jak buď, česká Barbie si umí žít. O tomto víkendu si užívala v jednom rakouském hotelu s fotografem Filipem Matušinským a vypadá to, že za to také dostala pořádně zaplaceno. Balík peněz si totiž nezapoměla dát na své profily na sociálních sítích.

Samozřejmě hned vzbudila velké rozčarování u fanouškovské obce. Lépe řečeno u lidí, kteří její profily sledují. Objevily se i názory, že eura jsou falešná, protože by si je přeci nikdy nemohla vydělat. Sama Myslivcová tvrdí, že je dostala za focení. Ovšem je otázkou, jestli v útulném hotýlku nedělala úplně něco jiného.

Původ bankovek, ve kterých si rochní jako prasátko v žitě, vysvětluje ve videu, které umístila na svoji stránku. Mrknout se můžete tady:

[fbvideo link=“https://www.facebook.com/dominika.dominikova.75/videos/vb.100003508718189/822069357920014/?type=3&theater“ height=“600″ onlyvideo=“1″]

Věříte jí to? Napište nám do diskuse pod článek.

Foto: Filip Matušinský, sociální sítě

 

reklama

reklama