Erbová: Adrenalin tedy opravu nevyhledávám!

Zdolávání nástrah není prý jejím šálkem kávy, přesto se do nich, a s vervou, modelka VLAĎKA ERBOVÁ (34) pustila. V TEPfaktoru nedaleko hlavního města si spolu s kolegyněmi a kolegy ze showbusinesu vyzkoušela překonávání trojice nelehkých překážek, které pomáhají, podle pořadatelů, k utužení fyzičky a vyžadují šikovnost a trpělivost.

A byl to pro ni velký boj. „Těžké pro mě byly všechny úkoly, protože nejsem sportovec, který by vyhledával adrenalin, takže ať to bylo Coloseum, Šikmá stěna nebo Řeka, docela jsem si mákla. Ovšem tentokrát jsem se pustila do akce s elánem a nadšením, ovšem opakovat to v dohledné době určitě nebudu. Už rok a půl mám výhřezy dvou plotének a proto se spíše zaměřím na relaxační cvičení a rehabilitaci, které v současné době potřebuji ze všeho nejvíc,“ vysvětlila Vlaďka, pro kterou účast v TEPfaktoru, jak doplnila, nebyla jen dřinou, ale i legrací.

„Vyzkoušeli jsme si nástrahy všichni, někdo absolvoval úkoly bez problémů, já třeba na Coloseu bavila nejen sebe, ale i kolegy a přihlížející. Hlavní bylo, že se tahle adrenalinová záležitost spojila s dobrou věcí. Poprvé se tu totiž potkali dárci krevní plazmy, aby si spolu s námi zasoutěžili pod heslem Pomáhat je lidské. A i proto jsem tu a ráda jsem se s chutí celé akce zúčastnila,“ dodala Vlaďka Erbová.

Je pravdou co nadhodila, že někomu se dařilo více, jinému méně. Třeba zpěváci Marián Vojtko či Ben Cristovao si se záludnostmi překážek poradili bez větších problémů, Eva Perkausová, Elis nebo Mahulena Bočanová především na již zmíněném Coloseu tolik neexcelovaly. Jejich nosy by mohly mluvit sami za sebe. To ovšem nebylo vůbec důležité.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama