Tohle ti nevyšlo, co? Myslivcová prohraje sázku a bude k smíchu!

Jojo, na každého jednou dojde. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) je sice v posledních měsících za velkou hvězdu. Dostala lukrativní reklamy od Ondrášovky, O2 TV a dalších firem, natočila videoklip k singlu BEZ TEBE. Právě ten se jí ale se vší pravděpodobností stane osudným. Ale dobře jí tak, nemá se vsázet!

Růžová blondýnka se totiž vsadila s kamarády, že videoklip bude mít do 1. června 2016 350 tisíc shlédnutí. Smůla, děvče! Teď má totiž o pětadvacet tisíc méně a těžko předpokládat, že by to nějak dohnala. V tom jí už nepomůže ani její početný fan club.

Zkrátka prostě proto, že to není v lidských silách. Klidně sníme klobouk postříkaný růžovou polevou a políbíme Dominice obě ruce, pokud by dokázala za pouhé dva dny nastřádat dalších 25 tisíc shlédnutí videoklipu.

O co se vsadila, česká Barbie prozradit nechce. Ale evidentně jí blížící se porážka pořádně pije krev. Bude totiž k smíchu, protože přestřelila. Pravdu budou mít ti, co o ní stále tvrdí, že je jen bloncka s nosánkem nahoru. Jo, bude to krásný Den dětí…

reklama

reklama