Nesváry v rodině Karla Gotta: Vztahy jsou na bodu mrazu!

Člověk by řekl, že když do života vstoupí vážná nemoc, všechny malichernosti a šarvátky jdou stranou. V případě KARLA GOTTA (76) tomu je ale právě naopak.

Od té doby, co bojuje se zákeřnou rakovinou, se rapidně zhoršily vztahy mezi ním a jeho dcerou DOMINIKOU (42), která žije v zahraničí. Alespoň podle posledních zpráv, které kolem zpěvákovy rodiny kolují.

Prý si začala stěžovat, že ji táta obchází a vynechává ze svého života, málo s ní komunikuje. Například o jeho onemocnění se Dominika měla dozvědět ve stejný den jako veřejnost, což je pro starostlivou dceru nepřípustné. A každou další zprávu o otcově zdravotním stavu prý musí s těží tahat z příbuzenstva.

Podle některých zdrojů v tom má prsty manželka IVANKA (40), která se bojí, že sdílná Dominika pustí soukromé informace do médií. Což podle ní dělá Gottova dcera často a ráda. Jenomže to j stejně boj s větrnými mlýny.

Sám Karel toho na sebe novinářům ochotně poví víc než dost a Ivanka se může třeba stavět na hlavu. Takhle se jen zbytečně v rodině čeří vztahy a nikomu to neprospěje.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama