Jágr s Kopřivovou opouští Las Vegas! Už má Jarda casin až nad hlavu?

Legendární hokejista společně se svou novou přítelkyní trávil poslední dny a týdny v oblíbeném Las Vegas. Stačil mu ale strávený čas ve městě kasín na to, aby se dostatečně vyřádil?

Není žádným tajemstvím, že modelka VERONIKA KOPŘIVOVÁ (24) a hokejista JAROMÍR JÁGR (44) společně v poslední době tráví hodně času. Jarda totiž neměl na svoji křepelku během nabité sezóny v NHL tolik času a proto ji to nyní vynahrazuje. Poslední dobou se objevovali především v Las Vegas a to je město, ke kterému má zrovna floridský forvard hodně vřelý vztah.

Cestuje tam totiž skoro pravidelně během volna, které má během jednotlivými sezónami v NHL. Odpočinku měl navíc letos více, protože nereprezentoval na mistrovství světa. V Las Vegas velmi rád navštěvuje tamní kasína, ví se o něm totiž, že miluje adrenalin v podobě hazardních her. Verunku tak často nechával u hotelového bazénu ve společnosti kvalitních drinků. Nyní je ovšem čeká cesta domů zpátky na Floridu a asi další koupačky a opalovačky. Ti se teda mají…

Foto: sociální sítě

reklama

reklama