Tohle je nejkrásnější výstřih festivalu ve Varech! Patří moderátorce Primy!

V posledních dnech máme docela teplo. Komu by to však nestačilo, stačí si zajet do Karlových Varů na filmový festival. Koncentrace výstřihů, dekoltu, krátkých šatiček a dalších oku lahodících módních výstřelků je tam opravdu vysoká. Jeden outfit ale ostatní zadupal do země!

Na Primě si mohou gratulovat, že mají tuhle kost ve svém týmu. Moderátorka VERONIKA FARÁŘOVÁ (za svobodna Sasková) předvedla na Favorit party nejodvážnější a přitom nejracovnější šaty, které byly dosud na festivalu k vidění. Přítomní pánové její dekolt hypnotizovali pohledy a modlili se, aby se stala nějaká ta nehodička. Snad jediným mužem, který si nic takového nepřál, byl Veroniky manžel Jaroslav. I on však musí uznat, že je hřích schovávat takové poklady!

Moderátorka se na akci neobjevila náhodou. „Jsem tu pracovně. Musím ale říct, že mě to tady dost baví. Za prvé jsem zde potkala spoustu přátel a za druhé se občas také projedu na kole, takže nejsem tak úplně mimo,“ smála se sexy blondýnka. Majitel značky Favorit Richard Galovič totiž dokázal malý zázrak, když ji během několika málo let postavil na nohy a znovu tak obnovil slávu kdysi slavného brandu. A příroda si zase skvěle pohrála s ňadry krásné moderátorky. Stejně, jako sourozenci Ponerovi se šaty, které Veronika oblékla…

Foto: Herminapress

reklama

reklama