Hrdlička se ve Varech choval jako blázen! Arogance, holky v ohrožení a močení na ulici! Fotky uvnitř!

Televize Nova musí být opravdu moc hrdá, koho to zaměstnává. A Lucie Boryhová si asi po stopadesátédruhé gratuluje, že už s tímhle floutkem není. MICHAL HRDLIČKA (27) pojal filmový festival v Karlových Varech jako jednu velkou party. Bohužel se chová jako naprostý nýmand.

Asi nikdo o něm nemůže mít příliš valné mínění. Opustil rodinu, podle informací, které kolují Prahou, Borhyovou podváděl jak na běžícím páse i v době, kdy s ním čekala miminko. Holt, někteří lidé se nezmění. Zajímalo by nás, co na jeho výlet do Varů říká jeho současná partnerka, tenistka Karolína Plíšková? Asi ho nepochválí.

Hrdlička to, jak je jeho zvykem, zkoušel v podstatě na každou holku, kterou ve městě potkal. A jelikož byl opilý, jak zákon káže, podle toho to také vypadalo. Několikrát mu dokonce musela domlouvat ochranka, protože se některým dívkám jeho projev nelíbil. Ve finále to zakončil tím, že se vymočil přímo na jedné ulici. Jako nějaký tzatoulaný pejsek.

Když ho ale člověk tak pozoruje, říká si, že on je vlastně chudák. Bohatý tatínek, on může prachy přehazovat vidlema. Přesto není evidentně šťastný. Něco ho žere a řeší to tím, že ze sebe dělá šaška. Třeba ho to někdy přejde. Rozhodně bychom si na to však nevsadili.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama