Co to má znamenat? Štíhlounká Monika Bagárová se ukázala s pořádným pupkem. Je snad těhotná?

Mladičká zpěvačka MONIKA BAGÁROVÁ (21) si vždy zakládala na tom, že usadit se zrovna nehodlá a kariéra je na prvním místě. Dokonce kvůli tomu ani nežije s přítelem, který bydlí v New Yorku a ona často kvůli práci pobývá v Praze. Teď se ale krásná brunetka ukázala s pořádným pupkem, který určitě není z jídla. Čeká snad miminko?

Zpěvačka své fanoušky dokáže pořádně vyděsit, zvlášť ctitele. Ještě nedávno byla štíhlá jak laňka a najednou vypadala, jako by snědla meloun. Že by si to s tím mateřstvím rozmyslela a chtěla se stát mladou maminkou? No rozhodně by jí to slušelo.

Ale kdo už z toho dostával infarkt, tak se může uklidnit. Monika se jen ze všech utahovala a své bříško si vycpala. Po miminku a rodičovských starostech netouží, zatím si užívá život plnými doušky, jak to jen jde. Dítě by chtěla minimálně až tak za pět let. Zatím se chce věnovat hlavně zpěvu a s přítelem cestovat. I když jsou spolu 4 roky, tak tolik času spolu netráví, proto se mu to snaží vynahradit a miminko by bylo překážkou. Tak se zatím můžete pokochat jejím dokonalým tělíčkem, než nám skutečně otěhotní.

Foto: archiv
reklama

reklama