Tofi zaplatil Honzovi Křížovi mejdan roku! Vyšel ho na pořádný balík!

Zpěvák JAN KŘÍŽ (31) má důvod k pořádné radosti. Již podruhé získal cenu Thalie za muzikál. Tentokrát zabodoval jako Michal v muzikálu Děti ráje. A jako poděkování mu producent muzikálu a herec SAGVAN TOFI (51) připravil pořádný mejdan. V pražském Chill Inn baru se oslavovalo také jubilejní 50. představení Dětí ráje.

Poprvé se „pomazlit“ s cenou mohli také jeho kolegové z Dětí ráje. „Cením si té ceny moc. Je od odborné veřejnosti, která cenu uděluje: Je to zpětná vazba, že se jim moje práce líbí, že ji oceňují,“ řekl Honza Kříž. „A protože to není ocenění jen moje, ale celého týmu, všech kolegů, tak to dneska pořádně oslavujeme a vidím to na mejdan až do rána. Zítra nevydá nikdo z nás myslím ani hlásku,“ dodal se smíchem Kříž.

Producent muzikálu Sagvan Tofi celý večer zářil. „Je to pro mě strašný úspěch a jsem pyšný na Honzu i všechny herce. Děti ráje baví v Brně, ale dneska nám bude Praha malá,“ dodal milovník šampaňského Tofi. A na kolik ho večírek pro Honzu a partu Dětí ráje přišel? „Tahle parta si zasloužila večírek roku a je jedno jestli stojí sto tisíc nebo milion,“ uzavřel se smíchem Tofi.

Na večírku byly přítomni až na Lukáše Vaculíka, který měl pracovní závazky, všichni zpěváci z Dětí ráje jako Martin Dejdar, Genny Ciatti, Zdeněk Hrubý, Aneta Vrzalová, Tomáš Lobl, Jan Kopečný. Petra Peterová a další. Oslavit Thalii dorazili také autoři hitů z Dětí ráje František Janeček, Michal David, manželka zesnulého textaře Pavla Vrby, Zdeněk Barták nebo Richard Bergman.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama