Jirešová má jasno! První svatba je z lásky, při druhé už máte rozum!

Svatba, možná zlomový životní krok. Někdo si jí užije a prožije jen jednou v životě, jsou ovšem i lidé, kteří ji mají jako „koníčka“ a počty sňatků nepočítají. Herečka IVANA JIREŠOVÁ (38) je někde mezi.

Nebo je to snad jinak? „No, to asi úplně ne, mezi. Osobně si myslím, že dvě svatby za život jsou maximem. Ta první, kdy se žení a vdávají první lásky může docela dobře klapnout i celoživotně, ale i samozřejmě nemusí. Pak už má člověk s tímto typem vztahu trochu zkušenost, ví, co lze a co naopak, takže druhá svatba proč ne. O dalších já osobně neuvažuji. To už může být, jak říkáte, pro někoho jen koníček,“ s úsměvem vysvětlila Iva.

Jak přiznala, když byla mladší na vztah papír nepotřebovala. „Brala jsem to tak, že se příbuzní sejdou, opijí, pohádají a je vymalováno. Tak proč? Teď jsem malinko změnila názor a ano, vdala bych se ještě jednou. Prožít si takovou privátní, malou svatbu s pár přáteli, by nebylo špatné,“ dodala Iva Jirešová.

Podobné „starosti“ ale nemá Česká Miss 2013, moderátorka a modelka Gabriela Kratochvílová. Ta už to má totiž „za pár“. Vdávat se bude v druhé polovině letošních prázdnin, ale kdy přesně a kde, tutlá. „Já chci prožít tenhle den mezi svými nejbližšími, bez zbytečného humbuku a mediálního zájmu. Jde přeci jen o životní krok, který by se neměl změnit v pouťovou atrakci,“ má jasno Gábina.

Foto: Herminapress

 

 

 

reklama

reklama