To jsou věci! Matonoha a Benešová praktikují trojku, žije s nimi Finková?

Celých šest týdnů trvala hlasovací soutěž o nejdokonalejší manželský nebo partnerský pár v českém šoubysnysu. Koncem března bylo hlasování ukončeno a moderátoři Zorka Hejdová s manželem Mírou Hejdou mohli v prostorách hotelu Augustine nejsympatičtější pár představit.

Byly to však pořádné nervy. „Největší obavu jsme měli, aby se během těch šesti neděl někdo nerozešel. To by pak celá soutěž byla k ničemu. Ale nestalo se tak a čtenáři mohli hlasovat až do konce,“ řekla v úvodu Zorka Hejdová. Některé mužské polovičky párů se k vyhlášení soutěže stavěly velice liknavě. Nepřítomnost Karla Heřmánka ml. chytře vyřešila manželka Nikol Kouklová, která hrdě v ruce třímala krabičku čaje se sušeným heřmánkem. Takže Heřmánek byl přítomen.

Chyběl i herec Tomáš Matonoha. A tak titul převzala za oba, manželka herečka Lucie Benešová. Ta si místo manžela sebou přivedla kamarádku Lindu Finkovou. „Chlap v domácnosti je v pořádku. Ale nechtěla jsem nechat Lucku tady samotnou a nechtěla jsem také, aby se vědělo, že spolu žijeme. Ale když jsou hezcí lidé, tak ten pár mohou tvořit ženy i muži. Takže dneska jsme tady za ženy,“ dělala si legrácky Finková.

A mezi kterými dalšími páry čtenáři vybírali? Byli to manželé Václav Noid Bárta a modelka Gabriela Bártová, moderátor Michal Janotka s přítelkyní moderátorkou Sandrou Parmovou, mladý manželský herecký pár Nikol Kouklová a Karel Heřmánek, manželé Agáta a Jakub Prachařovi a již výše zmíněný moderátorský pár Míra a Zorka Hejdovi.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama