To jsou věci! Matěj Ruppert změnil image!

Šoumen a zpěvák kapely Monkey Business MATĚJ RUPPERT (37) je (téměř) k nepoznání. Na tiskovou konferenci k šestnáctému ročníku Sázavafestu, kde bude vystupovat spolu se svou domovskou kapelou Monkey Business, dorazil s novým zástřihem na hlavě a také slušivou ortézou.

Prostě, změnil dost zásadně image. „No, zásadně zas tak úplně ne, ale lehce a decentně. Ono to má co do činění s naším nedávným videoklipem, kde jsem měl, jak potom okomentovala moje žena, na hlavě přehazovačku a s tímhle účesem se mnou prý nepůjde ani na nákup. Takže klip s přehazovačkou jsme natočili a hned druhý den jsem tu nádheru shodil. A dost zásadně a zbylo z ní tohle co mi teď raší tam nahoře. Je to praktické na jarní a letní dny. Třeba předevčírem bylo teplo, takže paráda, dneska je to horší a trochu se klepu, ovšem nějaký čas tenhle účes zachovám,“ vysvětlil Matěj.

O poraněné ručce se naopak bavit moc nechtěl. Jen prozradil, že dojel na svou nešikovnost, kůstka nevydržela, praskla a bylo vymalováno. Teď už se prý vesele hojí a zanedlouho ortéza zmizí. „Na zmíněný Sázavafest už budu plně a absolutně fit. Tenhle fesťák je moje srdeční záležitost a s kapelou na něm hrajeme hrozně rádi. Tedy já osobně, ale kluci určitě také. My jsme hráli už na prvním ročníku, a když to jde, přijmeme vždycky pozvání s chutí. Já mám hrozně rád řeku Sázavu a v její blízkosti jsem strávil skoro celé dětství. Byly to skvělé časy,“ dodal Matěj Ruppert.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama