Taťka s babičkou hlídali, Vondráčková si odskočila do aquaparku!

Žádné plavky, jen haldu fotek na autogramiádu a zásobu informací o chystaném akustickém turné se skupinou Vokobere s titulem Kousek Štěstí Tour si „přibalila“ zpěvačka, herečka a dabéra LUCIE VONDRÁČKOVÁ (36) s sebou na návštěvu Aquapalace Praha.

Po třech letech se vydává na další turné ve své dvacetileté pěvecké kariéře. Do Čech přicestovala před nedávnem s celou rodinou, manželem Tomášem Plekancem a syny Adamem a Matyášem. A zatímco tatínek spolu s babičkou hlídali potomky, Lucka s muzikanty přiblížili novinářům na tiskové konferenci průběh koncertního turné a pak se podepisovali zájemcům o autogramy přímo u bazénu.

Vondráčková se představí celkem na patnácti koncertech ve čtrnácti městech celé ČR, a to od 17. srpna, kdy šňůra startuje ve Strážnici do jejího ukončení 9. září v divadle Hybernia.

„Vše máme připraveno tak, aby šlo o opravdové pohodové koncerty štěstí. Zazpívám všechny známé hity a budu ráda, když si je lidé budou prozpěvovat se mnou. Zazní ovšem v trošku jiném podání, než jsou posluchači zvyklí a věřím, že se budou líbit,“ uvedla Vondráčková, která bude na koncertech pod přísným dohledem svého otce, muzikanta Jiřího Vondráčka. Ten je totiž nejen jejím dvorním skladatelem, ale i členem kapely Vokobere.

A jak funguje rodinná spolupráce? „No, jak může fungovat spojení hubaté dcery a tvrdohlavého otce? Někdy je to těžší, ale vpodstatě nám to klape. Uvidíte sami na turné,“ s úsměvem řekl Jiří Vondráček.

„S kapelou Vokobere je nám na jevišti muzikantsky i lidsky dobře. Známe se už řadu let a něco jsme spolu prožili. Teď naposledy zkoušky, které byly sice náročné, ovšem pohodové a už se těšíme na vystoupení jak v letních kinech a amfiteátrech tak i komornějších divadlech,“ dodala Lucie Vondráčková.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama