Snobská svatba ve Špindlu! Nechyběla ani Verešová!

Jednu z nejluxusněších svateb zažil Špindlerův Mlýn. Ředitel skiareálu Čeněk Jílek se oženil na terase panoramatické restaurace Na Pláni, na jednom z nejvýše položených míst ve Špindlerově Mlýně. Na netradiční obřad museli všichni svatebčané vyjet novou šestimístnou lanovkou ze Svatého Petra.

Nádherné výhledy na Krkonoše a okouzlující nevěstu ale stály za to. Manželka ředitele Jílka Petra oblékla netradiční svatební šaty, které tvořily krátký krajkový živůtek a dlouhou bílou nabíranou sukni. Dokonalý vzhled doplnil i věneček z květin. Petra pochází z Karlových Varů, ve Špindlerově Mlýně ale působí celou řadu let. Pracuje v jednom z místních vyhlášených boutiqových hotelů. Po svém muži převzala příjmení Jílek.

Na luxusní svatbě nechyběly nejen tradiční horské pokrmy a krkonošské speciality, ale také významní hosté. Pozvání přijala například modelka Andrea Verešová. „S Čendou Jílkem se známe ze Špindlu spoustu let. Svatba byla nádherná a nevěsta opravdu okouzlující,“ uvedla Verešová, která se do Špindlerova Mlýna vypravila s manželem a oběma dětmi. Na oslavě nechyběl ani miliardář Igor Rattaj, slovenský finančník, partner investiční skupiny J&T a spolumajitel společnosti Tatry Mountain Resorts, která má podíl ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Ten svatebčany obdaroval doslova obří láhví vodky.

Foto: Profimedia

 

 

reklama

reklama