Hynek Čermák potřeboval po Raplovi nabrat síly! Odjel do Thajska!

Tři týdny relaxoval spolu s přítelkyní Veronikou v Thajsku. Cestovali, navštívili Bangkok, ale jak tvrdí, s pohybem to moc nepřeháněli a spíše se věnovali odpočinku. Veronika si vyzkoušela pravou thajskou masáž, on si jí prý nechal rád ujít, protože nemusí mít všechno.

Herec HYNEK ČERMÁK (43) si prostě nedávné tři týdny dovolené užil. „Žádný sport, žádná námaha, prostě vše v klídku. Dotočili jsme před prázdninami třináct dílů seriálu Rapl, kde hraji postavu svérázného detektiva Kuneše, kterého diváci znají už z Cirkusu Bukowsky a docela se třásl až budu mít volno. Hrát tohohle policajta, který nerespektuje pravidla a vyznává při řešení případů svoje postupy, nebylo jednoduché. Navíc je to akční seriál s množstvím náročných scén, kdy jsem si sáhl na dno sil, takže o nějakém sportování na dovolené nemohla být řeč, natož chuť,“ s úsměvem vysvětlil Čermák na novinářské projekci prvního dílu ze zmíněného seriálu Rapl v kině Světozor.

Ten odstartuje na ČT1 29. srpna a kromě něj se mj. na obrazovce objeví i Lukáš Příkazký, Alexej Pyško, Tomáš Jeřábek, Miroslav Etzler a další, scénáristou a režisérem je Jan Pachl. Rapl i dovolená jsou minulostí, a co chystá Hynek Čermák v nejbližší době? „Momentálně dokončuji film, takovou dětskou komedii, který se jmenuje Špunty na vodě a zhruba za týden začínám točit s Honzou Svěrákem film Po strništi bos podle knížky Zdeňka Svěráka,“ prozradil herec, který na závěr povídání přiznal, že jeho tajným snem by bylo zahrát si Cyrana z Bergeracu nebo Jeana Valjeana z Bídníků. Ovšem zatím je to prý pouze sen.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama