Tajemství zbohatlické vily v Jevanech: Ze sexbomby Baburkové se stala služka, co rodí děti. Ale to není všechno…

Když se v roce 1992 PAVLÍNA BABURKOVÁ (42) stala československou Miss, tak se do ní zbláznila snad půlka mužu z republiky. Měla exotický zjev, plné rty, příroda na ní ani na hrudníku nešetřila. Jenže se z ní časem stala spíš taková kojná, která musí poslouchat na slovo. Co se to v milionářské rodině děje?

Kdysi nádherná Pavlína se zamilovala do podnikatele PETRA KRATOCHVÍLA (65), kterého dokonce přebrala zpěvačce LUCII BÍLÉ (50). Jenže jestli si myslíte, že ji čekal život zahrnutý v luxusu, kde se nechala obskakovat, tak se mýlíte. Majitel divadla totiž vyžaduje určitou disciplínu a od své ženy chce nejen to, že se bez protestů stará o celou domácnost, ale musí dělat, co jí Petr řekne. Až si ji podmanil natolik, že se dobrovolně zabarikádovala v jevanské vile a málokdy vyjde ven. Většinou jen pro děti do školy. Těch boháči porodila celkem čtyři.

Jenže to nemá být všechno, co z Pavlíny udělalo nemastnou neslanou ženu v domácnosti, u které byste jen těžko hádali, že je to bývalá královna krásy, která se dokonce umístila na sedmém místě v Miss Universe. Dokonce ji má zakazovat takové „vymoženosti“ jako je mobilní telefon nebo profil na sociální síti.

Asi ze žárlivosti, aby si nemohla psát s nějakým sokem, když on zrovna cestuje po světě. Jenže Pavlína je tak submisivní, že si to nechává líbit a radši svého manžela poslechne na slovo, aby doma měla klid. Kam ale tohle může zajít? Zakáže ji snad úplně chodit ven, aby se náhodou nebavila s někým na ulici?

Foto: archiv

reklama

reklama

Tajemství zbohatlické vily v Jevanech: Ze sexbomby Baburkové se stala služka, co rodí děti. Ale to není všechno…

reklama