Přiznání sexy Simony Krainové: Jak to máme s manželem v posteli?

Vypadá jako bohyně, kterou by chtěl mít snad v posteli každý chlap. Je jak snem z mnoha erotických snů. Ale jaká vlastně SIMONA KRAINOVÁ (43) je, co se týče sexu, spodního prádla či lechtivých představ? To se vážně budete divit.

Jejím ložem prošlo už docela dost mužů, ale nakonec zakotvila u podnikatele KARLA VÁGNERA (40), kterému porodila dva syny. Jak to mají ale s hrátkami, které utužují každé manželství? „Možná si spousty lidí myslí, jak doma nechodím sexy oblečená, v podvazcích, ale když si to vezmete kolem a kolem, tak já otěhotněla už na začátku vztahu, takže nebyl ani prostor na nějaké experimenty. Pak přišel záhy druhý syn a od té doby to není zas tak žhavé. Ale tím nechci říct, že bych si stěžovala. Vše funguje jak má, jen bohužel nemáme na sebe v tomhle ohledu zas tolik času. Ale já to manželovi vše vynahradím,” smála se krásna Simona, která si přála ještě dceru, ale na tu už by podle jejích slov neměla energii. Plně ji zaměstnávají klučíci Max a Bruno.

Ale zase to dělání dětí by mohlo být pro manželé opravdu příjemné. „Ten proces je samozřejmě strašně fajn, to mi se tomu nebráníme a budeme si ho užívat plnými doušky i bez toho cíle početí miminka,“ uzavřela vyprávění modelka, která má tělo dokonalejší než její mladší kolegyně a je jasné, že Karel se ho nemůže nabažit.

Foto: archiv

 

reklama

reklama