Co to má s tím břichem? Bývalá Miss World kašle na cvičení a ukázala dost povislé svaly

Kdysi to bývala prvotřídní kráska, která skvěle reprezentovala Českou republiku ve světě. Ale poslední dobou to vypadá, že to jde s TAŤÁNOU KUCHAŘOVOU (28) pěkně z kopce. Nejenže její obličej už není to, co býval, ale její tělo začíná projevovat buď známky stárnutí, nebo modelka pěkně kašle na sport.

Když se podíváte na její nejnovější fotku ve spodním prádle, která má dokonce sloužit jako propagace její osoby u zahraničních modelingových agentur, tak nad tím začíná opravdu rozum stát. Jak chce tohle nabízet věhlasným scoutům?

Vždyť to není ani na prezentaci do Bravíčka. Co si budeme povídat. Její silueta už bohužel není to, co bývala, zvlášť po účinkování ve StarDance, kde pár kilo shodila a hlavně se pořádně zpevnila. Jenže ty časy už dávno odvál čas.

Teď má místo vyrýsovaného sexy bříška povolené svaly, které zdálky dokonce vypadají jako špeky. Možná by Táňa měla navštěvovat častěji posilovnu, než jen salony krásy, kde se z jejího obličeje stává něco nepoznatelného. Tohle rozhodně není tělíčko úžasné Miss World, ale spíš kdejaké nanynky, která má jen vysoké sebevědomí.

Foto: archiv

reklama

reklama