Tajemství ledové královny Lucie Vondráčkové: Tajná setkání s bohatým fotbalistou!

Na první pohled byste do zpěvačky LUCIE VONDRÁČKOVÉ (36) řekli, že snad ani neví, co je to sex a kopulaci přezžila jen kvůli myšlence na plození dětí. Jenže se zdá, že zdánlivě nedostupná Lucka má i druhou tvář. A to teprv budete koukat, za kým tajně létala. 

Tváří se, že je pro ní hlavní prioritou jen kariéra a rodina. Teď tomu tak může být. Ale byly doby, kdy to byla pořádně bouřlivá rebelka, která se teda na povrch tvářila intelelktuálně, ale v ložnici to uměla pořádně rozjet. Než si vzala pohádkově bohatého a velkého introverta TOMÁŠE PLEKANCE (33), tak prošla mnoha ložnicemi.

Dokonce na nějakou dobu skončila i v náručí milovníka žen a fotbalového bohéma TOMÁŠE UFJALUŠIHO (38). To je taková Lucčina 13. komnata. Nechtěla být spojována s nikým, kdo střídal holky častěji než ponožky. Jenže i k němu zahořela láskou a často za ním létala do Madridu, kde Tomáš hrál za tamní Athlético.

Ale ani ona v zapřísáhlém holkaři po promilovaných nocích žádné přehnané city nezažehla. Takže jejich „vztah“, který fotbalista přísně tajil, i když Lucka už se viděla jako pravá manželka sportovce, neměl dlouhého trvání. Ale sám Ujfi se u přátel nechal slyšet, že málokdo se jna oko nedobytné zpěvačce v posteli vyrovná a dokáže to být pořádný uragán. Jenže teď žije Vondráčková spokojeným rodinnným životem, s Tomášem už dávnou nejsou v žádném kontatku a jediného, koho uspokojuje, je hokejová hvězda Montrealu. A u nich doma to prý zas tak žhavý není…

Foto: Herminapress, archiv

 

 

reklama

reklama