Ivana Jirešová má podivné choutky! Chce položit na postel s hřebíky!

Jóga jí učarovala před dvanácti lety, před pěti přešla na bikram jógu a rozhodně s ní nemíní přestat. Herečka IVANA JIREŠOVÁ (38) se bez pohybu neobejde. Jak předvedla spolu s dalšími známými osobnostmi.

Díky pružnosti získané letitým tréninkem se dokáže zaplést do neuvěřitelných poloh a zase se z nich ve zdraví a pohodě dostat. „Je to parádní relax a je to příjemné i náročné cvičení zároveň. A když si ho oblíbíte, pak si tělo i duše dost lebedí. Bikram jóga přitom není žádná procházka růžovou zahradou a dá, alespoň zpočátku, zabrat. Cvičíte devadesát minut, vystřídáte šestadvacet nejrůznějších poloh, a to vše v místnosti, která je vyhřátá na 42,5 stupně. Jste sice trochu splaveni, ale za skvělý pocit to rozhodně stojí,“ usmívala se herečka.

Takže jogínka, ale co zkusil třeba i fakírské dovednosti? „Joj, i to by mě lákalo. Takové poležení na posteli s hřebíky, levitace nebo procházka po žhavých uhlících to musí být nezapomenutelný zážitek. Ano, i o tom jsem přemýšlela a zkusila bych to. Ovšem pozor, ne že bych si doma v kamnech vyrobila uhlíky, rozesela je po zahradě a ladně se procházela. To ani náhodou. Musela bych mít čas, odjet za těmi pravými fakíry a nechat se zaučit pod jejich bedlivýma očima. Přeci jen zdraví musí být vždy na prvním místě. Zatím to ale nepřipadá v úvahu, ale nevzdávám to a jednou si snad i tohle vyzkouším,“zasnila se Jirešová a šla se opět spolu s kolegy zaplétat a proplétat.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama