Je Miss Bezděková nevěrná svému příteli? Má mít pletky se svým trenérem!

Čtyři měsíce po vítězství v České Miss chce ANDREA BEZDĚKOVÁ (21) pravděpodobně změnit přítele. To to vzala ale hopem. Místo studentíka se jí zachtělo fitness trenéra, který se dokonce pokouší získat titul Muž roku. Jak to teda celé je?
Andrea se po provalení, že se měla s Miroslavem Dubovickým (24) líbat v nočním klubu, odmítla k tomu jakoliv vyjadřovat, tak si jeden z lidí kolem organizace pánské soutěže krásy pustil pusu na špacír.
„Měli k sobě blízko už na soustředění. Nikdo si toho nevšímal, ale teď bez sebe prý nedají ani ránu. Andrea je totálně zamilovaná. Asi zapomněla, že partnera má,“ prozradil nám jeden člen z organizačního štábu.
Vypadá to, že další kráska po získání korunky krásy opustila svého no name přítele, který má hluboko do kapsy. Zatímco tady Mirek má hvězdnou kariéru před sebou. Modelingem si slušně přivydělává a k tomu ještě rozumí cvičení, což má Andree imponovat. Tak kdy už konečně, Andreo, půjdeš s pravdou ven? Hlavně to teda oznam svému už teď expříteli, ten asi musí koukat, čeho se po dvou letech vztahu dočkal.
Foto: archiv
reklama

reklama