Simona Krainová: Já a seriál? Proč ne!

Sexy SIMONA KRAINOVÁ (43) je nejen úspěšnou modelkou a moderátorkou, ale žádný zajíc není ani, coby herečka. Zahrála si třeba ve filmech Kamarád do deště II, Byl jednou jeden polda nebo ve Vybíjené a nejnověji má za sebou zkušenost v komedii Dvojník, která bude mít premiéru 17. března.

A nějak se jí to zalíbilo. „Není to žádná obří role, tu největší zcela opanoval Ondra Sokol a jde mu to náramně, ale i moje úloha milenky je ve filmu nepostradatelná a nepřehlédnutelná. Hraji holku z maloměsta, barmanku, která je nešťastně zamilovaná do gaunera, žehlí jeho průsery a věří, že ho dokáže změnit. Je svérázná, od rány, ale také zranitelná. V téhle komedii to není člověk k popukání, ale určitě pro mě zajímavá příležitost,“ vysvětlila Simona.

Pár rolí má Simona už za sebou. Má i nějakou vysněnou, kterou by si ráda zahrála? „Řeknu to jednoduše – prostě jakoukoli. Dostala jsem nějaké nabídky do televize na seriály, ale zatím jsem si, po zralé úvaze, řekla, že ne. Netroufla jsem si kývnout, protože to bylo strašně časově náročné. Mám samozřejmě řadu dalších pracovních povinností a nemohla bych si momentálně dovolit všechno utnout a jít jen do natáčení. Ještě nějaký čas si počkám, uvidím, jaké budou ohlasy na Dvojníky, a někdy později bych do toho šla. I u mě platí ono otřepané – nikdy neříkej nikdy,“ doplnila Krainová.

Doposud hrála spíše v komediích, ale není to jediný žánr, který má ráda. „Mluvíme opět o filmu. Samozřejmě mám ráda humor a smích, ale zahrála bych si třeba i v něčem vážnějším. A dokonce s chutí. Kdyby přišla nabídka, která by mě oslovila, určitě bych řekla ano. Šla bych třeba do holky, která není prvoplánově hezká, kdyby to bylo něco, co by mne chytlo za srdce. Záleželo by na scénáři, ne na tom, aby se člověk předváděl. Na tom mám jiné příležitosti. Přiznávám, že by mě nabídka hrát ve vážném filmu potěšila, ale nehrotím to. Počkám a uvidím,“ dodala Simona Krainová.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama