Ondřej Sokol: Nechápu, hrál jsem dvojroli jen za jedny peníze!

Humor ho neopouští skoro v žádné situaci. Vždycky baví nejen sebe, v chystaném filmu Dvojníci scénáristy Petra Hudského a režiséra Jiřího Chlumského, který bude mít premiéru 17. března, určitě ONDŘEJ SOKOL (44) a spol. rozesmějí i diváky.

„Hrát dva lidi naráz, tedy dvojroli, učitele a zloděje byla pro mě výzva. Scénář se mi líbil a samotné natáčení hodně bavilo. Ovšem nechápu, že dvojroli jsem hrál za jedny peníze. Nějak mi ten nepoměr vrtá hlavou,“ řekl s tradičním úsměvem na tiskové konferenci ke zmíněnému filmu Ondřej Sokol.

Jak doplnil úplně nejtěžší pro něj bylo bavit se sám se sebou. „Je to prostě dvojrole, což jsem v životě ještě nehrál. V jedné trikové scéně jsem sám sebe naháněl s mečem po divadelní scéně, v jiné si povídá učitel se zlodějem. Tedy já sám se sebou. Všechno muselo klapat. Počítal jsem si mezery nebo si říkal repliky. No, nakonec jsme spolu s režisérem všechno zvládli a věřím, že se film bude líbit,“ vysvětlil Sokol.

Svou roli zlodějíčka Melichara hravě zvládl i Jakub Kohák. „Vůbec jsem neměl s rolí problém a všechno mi šlo od ruky. Sice mě museli trochu zošklivit, protože krásná tvář se k lapkovi nehodí, ale jinak OK. Jo a taky jsem trošku dostal pěstí od tělocvikáře Kaliny neboli Mirka Etzlera. Tu scénu, kdy mi má dát ránu jsme točili tak dlouho, až mi jí opravdu dal. Ne naplno, ale takový solidní štrejchanec to byl,“ uvedl Kohák. Kromě zmíněných se v komedii představí řada dalších známých tváří, mj. Jitka Schneiderová, Štěpánka Fingerhutová, Simona Krainová, vlasatý Petr Nárožný a řada dalších.

Foto: Herminapress

reklama

reklama