Šebrlemu ukradli olympijskou medaili z Atén! Neuvěřite, na koho to svedl!

Tak tohle by snad nikdo nečekal. ROMAN ŠEBRLE (41) byl okraden o zlatou olympijskou medaili z Atén. Legendární sportovec už ale tuší, kde hledat zloděje!

Bývalý úspěšný desetibojař přišel o možná nejcennější medaili, kterou ve své sbírce má. V reálu sice placka není ze zlata a nemá takovou cenu, ovšem pro samotného sportovce má samozřejmě nevyčíslitelnou hodnotu. „Ve středu odpoledne jsme přijali oznámení o ztrátě olympijské medaile s tím, že ji majitel zapomněl na toaletě, a když se pro ni vrátil, už tam nebyla. Událost vyšetřujeme jako zatajení věci,“ řekla policejní mluvčí.

Šokující ale je, kde ke ztrátě došlo. Bylo to na turnaji středoškolských mužstev v golfu v Mstěticích. Tudíž mu placku sebralo vlastně někdo ze studentů. No to je ostuda. Pokud se medaile po dobrém nevrátí, hrozí zloději klidně až pětileté vězení. Roman vybízí nálezce k tomu, aby se přihlásil. Odměnit ho chce společnou večeří a také knihou „Atény 2004“ s věnováním. Uvidíme, zda to někoho motivuje natolik, aby tuto cennou medaili vrátil…

Foto: sociální sítě

reklama

reklama