Schicková tak, jak byste ji těžko poznali. Krásná je ale stále

Někdy to focení u modelek přinese takový stav, že je jen velmi těžko poznáme. Něco podobného se stalo i u mladičké krásky Kristýny Schickové. Museli jsme totiž hodně dlouho přemýšlet, jestli je na novém snímku na Instagramu opravdu ona.

Sestra fotbalového reprezentanta Patricka Schicka KRISTÝNA SCHICKOVÁ je pořádná kočka, nicméně určitě nejvíce jí to sluší v bikinách, kde dokonale vynikne její hezky tvarovaná postava. Poslední fotka na Instagramu ale taková rozhodně nebyla, byla na ní totiž nabalená, jako kdyby se chystala někam na Sibiř nebo minimálně na sever Evropy.

Každopádně je jisté jedno, na sobě měla oblečení za několik desítek tisíc korun a co se opravdu v tomto případě povedlo, byl její účes. Ten také na sociálních sítích, kam fotku sdílela, všichni chválili a nenašla se na něj jediná kritická odezva.

Bohužel škoda je, že jsme pod jejími šaty neměli možnsot vidět ani trošek z její vypracované postavy. Sice se o ní tvrdí, že nabírá na slávě díky svému bratrovi, ale na druhou stranu, takhle kočička má něco do sebe a my se na ní v redakci budeme dívat opravdu moc rádi.

reklama

reklama