Petra Svoboda a její kožená bunda. I v tomhle jde zazářít

Ne, není to fotka v plavkách, ani se nekoná žádný hluboký výstřih. Tentokrát je Petra Svoboda pořádně teple oblečené, ale i tak nás její fotka potěšila. Holt je to samice první třídy.

PETRA SVOBODA (34) už je matkou jednoho dítěte, ale podle svých slov v nedávných dobách by ráda další miminko. Pravdou je, že mezi maminkami patří bezesporu k těm nejkrásnějším a je jasné, že i po druhém porodu bude vypadat dobře, pokud se to tedy nějak moc nesemele.

Novácká moderátorka je ozdobou televizních obrazovek, jak zrovna moderuje, tak se muži tlačí u obrazovek a kochají se. Je to taková náhrada za Emmu Smetanu, tak také hodně lákala. Obě mají společné i to, že na konci svého příjmení nemají koncovku „ová“. Emma díky tomu byla často na pranýři.

Svoboda se v poslední době na Instagramu chlubila hlavně fotkami od moře, případně s výstřihem – prostě provoplánově sexy. Teď ale udělala výjimku, zahalila se do kožené bundy a počkala si na výsledek. A ten se dostavil a byl dost možná až překvapivě pozitivní. Jen tak dál, Petro…

reklama

reklama