Sabina Rojková jako bloncka s krásnou kamarádkou. Tu musíte vidět

Pamatujete si na Sabinu z Ulice? Že ne? No, to je celkem jedno. I tak se vám tato herečka bude bezesporu líbit. Společně se Sabinou Rojkovou navíc vytvořily hodně sexy dívčí komando.

SABINA ROJKOVÁ (20) je mladičkou českou herečkou, která momentálně hraje v seriálu Ulice. V poslední době se trochu uprgadovala, jelikož razantně změnila barvu vlasů. Byla totiž tmavovláskou a nyní je blondýnkou, nicméně pravdou je, že změna to nebyla špatná.

Jako spousta jejích kolegyň si i ona vede poctivě svůj instagramový profil. Na jedné z jejích posledních fotek byla dokonce s jednou z hereček z Ulice, která v seriálu hrála před nějakým časem. Její role byla zajímavá. Hrála totiž dívku z místní školy, která byla dcerou postaršího může, se kterým chodila profesorka Tereza Jordánová.

Určitě je dobře, že jsme si jí alespoň tímto snímkem připomněli. Dívka, která v Ulici hrála studentku Sabinu, se normálně jmenuje Klára Jelínková a je to pořádná kočička. V seriálu sice působila lehce obtoustle, ale nyní je v dobré formě a stojí za to se na ní podívat…

reklama

reklama