Sámer Issa zase řádil! Machroval a zase předváděl striptýz!

Každý začátek je těžký a nezáleží moc, co kdo dělá. Své o tom ví i zpěvák SÁMER ISSA (30). Ani on se nestal hvězdou ze dne na den. Teď už jí ale je, má početné pole fanoušků a především fanynek a také docela zásadně změnil image.

Tytam jsou doby, kdy si vystačil s tričkem a trenýrkami coby spodním prádlem. Teď dbá nejen o svůj hlas, ale i o vrchní a spodní oblečení. Kdysi oblíbené trenýrky s lampasy vyměnil za apartní značkové boxerky a stal se i tváří jedné značky.

Na včerejší prezentaci kampaně v Café Kare pokřtil nejen jednu z fotek, na nichž se nechal zvěčnit ve zmíněných boxerkách, ale předvedl názorně i to, co právě teď nosí pod kalhotami. A reakce na jeho decentní striptýz? Řekněme, že některé mladé slečny ho žerou. Jinak je to spíš trapné. Na druhou stranu, vše pro prezentaci značky i svoji, ne?

„Potrpím si na pohodlí a kvalitu, takže si vybírám. Ne, rozhodně odmítám tanga, zas až takový exhibicionista nejsem a navíc si myslím, že šňůrka někde zaříznutá, není tím nejlepším, co by člověka povznášelo. Takže přednost dávám tomuhle spodnímu prádlu,“ vysvětlil Sámer a pro velký úspěch ještě jednou spustil kalhoty na půl „žerdi“.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama