Lutovská a Kloubková mají pech! Anetka a Jasmínka mají více bot, než jejich maminy!

Že dámy „ujíždějí“ na botách a mnohé vlastní nepočitatelnou sbírku výrobků zkrášlující dolní končetiny je věc známá a nikoho nepřekvapí. Že ovšem jsou rodiny, v nichž děti, a samozřejmě ty v holčičím „provedení“, svoje matky v počtu obuvnických výtvorů hravě trumfnou už tak běžné není, ale stává se.

Nepřeberné množství nejrůznějších botiček, sandálků, tenisek a kdoví čeho ještě vlastní třeba dcera moderátorky, herečky a tanečnice Kristiny Kloubkové Jasmínka anebo Anetka, malá ratolest modelky a „missky“ Ivety Lutovské. „No co, je to tak. Ale nechtějte vědět, o kolik párů bot mají naše dcery víc, než my. Nemáme čas to neustále počítat, protože díky módním choutkám našich holčiček nestagnujeme, ale zásobu neustále rozšiřujeme. A možná, že řada netknutých nebo málo „zajetých“ modelů zůstane i pro naše vnučky,“ se smíchem a téměř jednohlasně sdělily obě dříve narozené dámy a pustily se s potomky v nově otevřeném obchodě s dětskou obuví do testování dalších a dalších botek.

Pozadu ovšem nezůstali ani další návštěvníci butiku, třeba Bořek Slezáček s kluky či Linda Finková se synkem. Nazout apartní tenisky na nohy svého potomka se snažila třeba i Eva Decastelo. Mlaďoch se ovšem nechal přemluvit s výrazně menší chutí a jasně dával najevo, že zná lepší zábavu. A tu mu po chvilce zkoušení za odměnu poskytla rodička a u koutku s barvami mu vlastnoručně a téměř umělecky dokonale zmalovala obličej.

Foto: Herminapress

 

 

 

reklama

reklama

Lutovská a Kloubková mají pech! Anetka a Jasmínka mají více bot, než jejich maminy!

reklama