Po vyhazovu z Novy škemrá v divadle. Emma Smetana se na poslední chvíli doprošovala role v muzikálu!

Ze dne na den odešla z Odpoledních televizních zpráv a vypadalo to, že se po EMMĚ SMETANĚ (28) slehne zem. U diváků oblíbená nebyla, je to takový studený čumák. Ale vypadá to, že se jí sláva natolik zalíbila, že se showbyznysu vzdát nechce. I když jím podle jejích slov vlastně pohrdá. Ale teď neváhala a zaškemrala v divadle Broadway, kde to bývalé moderátorce nakonec vyšlo. 

Lidi moc nenadchla, na první a vlastně i na druhý či na desátý pohled je to prostě ledová královna, která nemá umění bavit lidi. Jenže si asi Emma usmyslela, že se svého „postavení“ jen ta nevzdá a prostě v podvědomí lidí chce zůstat. I když jí to je vlastně na druhou stranu pořádně proti srsti, protože ona je ta intelektuálka, co vystudovala asi sto škol a umí asi tisíc jazyků.

Ale přeci jen její vlezlost padla na úrodnou půdu. V divadle v centru Prahy se jim padlé hvězdičky zželelo, tak ji na poslední chvíli obsadili do muzikálu Adéla ještě nevečeřela, kde bude hrát roli Květušky. I na tiskovce se tvářila dost odměřeně, asi jí narostl opět hřebínek, že se jí někdo ujal, a ona se v tom šoubyznysu bude moc patlat dál.

Jenže by nás docela zajímalo, jak ona může hrát milou, láskyplnou, až trošku víc naivní holku, která se dostane do nesnází. Vždyť ona si v reálu přeci se vším poradí, je nad věcí, taková trochu feministka. A rozhodně to není moc dobrá herečka na to, abychom ji tu milost uvěřili. Jenže Emmička prostě asi neumí prohrávat a chce být slavná až za humny.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama

Po vyhazovu z Novy škemrá v divadle. Emma Smetana se na poslední chvíli doprošovala role v muzikálu!

reklama